......co se děje:
   
* 8.10.2008
Dobrá zpráva - stahování našich starších alb zdarma je už opět aktivní. Užívejte dosytosti.
* 3.10.2008
Donuceni okolnostmi,  stalaž se věc neuvěřitelná, leč pořídili jsme si doménu. Takže se k nám nejen brzo dostanete i přes www.dpvju.org , ale hlavně budou opět ke stažení momentálně dočasně nedostupné starší nahrávky. 
* 26.9.2008
S politováním musíme odříci dnešní koncert v Kaštanu. Omlouváme se všem, kteří si naplánovali účast a doufáme, že skvělí SPB naši neúčast vynahradí. Bohužel však když je Khotzi v nemocnici, nemůže být v Kaštanu, to dá jutopytlík plný rozumu, že...  
   
* 1.7.2008
Bizarní koncert na vodní slavnosti gymnázia PORG nás hodně pobavil. Všem studentkám vzkazujeme: Tančily jste skvěle! Rozloučení se sezónou vw Skutečnosti bylo ovšem neskutečné. Skvělý prostor, skvělý zvukař, skvělý lidi. V galerii nový fotky. Letní pauza.
   
* 20.6.2008
Po povedeném výletu na jih Bohemie se zas musíme omluvit všem, kteří v rámci United Islands na nás zamířili na Kampu. Pořadatelský geniální přesun tři hodiny před do poloutajeného klubu Dr.Voják se vydařil - nebyla tam skoro ani noha. Obzvlášť pro naše dvě předkapely, které tam jely z Moravy, to byl určitě hezký dárek. Ale jinak jsme si to užili a ten odposlech, co se z něj tak pěkně zakouřilo... kdo by o něm mluvil...
  
* 6.6.2008
Prima fotky z prima konziku v Lysé přidány do alba i na MS. A navíc se množí množstevná množina producírek do prázdnin. Sledujte vývěsky na nádražích!
   
* 1.6.2008
Nová... no spíš jen kosmeticky jiná podoba pytlostránek (u aut se tomu řiká fejslift...) byla právě spuštěna. Původně to bylo v plánu 22.5. k desátému výročí causy Moniky Lewinski, ale nakonec došlo k posunu. Ostatně nějak se ten MDD oslavit musí a Michael Jackson to za nás neudělá.
   
* 2.5.2008
Na Alternativa TV byl zařazen náš  klip z dílny Z.A.Hrtana, kde jsou použity záběry z posledního koncertu s Pytligem. K nalezení nyní  rovněž i na Majspejsu.
   
* 22.4.2008
Tak jsme se byli podívat ve Vagonu. Hezky sme si tam pokecali. Na pódium jsme nemuseli - Extempore přetáhli jen o hodinu a vzali to tak i za nás. Omluva všem, co tam na nás dorazili. Olda Říha na to má takovej recept...
  
* 15.4.2008
Loučíme se s Deltou. Bejvalo tam hezky. Když ve filmu "Nejistá sezóna" ukazuje jeden z protagonistů, jak z divadla budou pěkný kanclíky, všichni se u toho smějou... Přijďte zatryznit.
   
* 1.4.2008
Rolling Stones nás poprosili, by sme jim dělali předkapelu. Uhlík se urazil a pravil, že si vod nějakýho nýmanda, co se nemůže rozhodnout, jestli má mít na konci příjmení "s" nebo ne,  whisku upíjet nenechá. Takže pojedem s Residents - ty si prej jen kapou něco do vočí...
   
* 15.3.2008
Zase jsme zavítali do Faustova domu do Dejvic, kde jsme ve sklepě před časem zkoušívávali. Faust totiž přišel na geniální nápad si nás pustit do studia. Prej, že si to pak dá na web. Byly to bezva dva dny - včetně návštěv u Zívalů (s Uhlíkovým nezbytným tatarákem) a na řízkovejch hodech. Pět novejch a dva staronový kousky v compu. Až se umíchaj, najdete něco na majspejs, až se opět vzchopíme k druhé etapě, bude další placka.