Tato stránka bude správně zobrazena pouze v moderním vizuálním prohlížeči, který bohužel nepoužíváte. I tak je ale stránka plně použitelná.

N á v š t ě v n í    k n i h a
Nový příspěvek >>>

9.9.23 anonym
žádná nová DELTA?

23.12.20 anonym
Delta

23.12.20 anonym
Ahoj

13.7.13 btkTEuala4
Zune and iPod: Most people caprome motorola telsiz the Zune to the Touch, but after seeing how slim and surprisingly small and light it is, I consider it to be a rather unique hybrid that combines qualities of both the Touch and the Nano. It's very colorful and lovely OLED screen is slightly smaller than the touch screen, but the player itself feels quite a bit smaller and lighter. It weighs about 2/3 as much, and is noticeably smaller in width and height, while being just a hair thicker.

8.7.13 1aLUaQ98M2U
Je to tak. Dedky za p?™ipomenuted.NÄ›kde jsem si poznamenal, ??e jedna stre1nka by mÄ›la ovshaobat odpovÄ›Ä? na jednu ote1zku.P?™ehledy odkaz?? na ty ostatned, t?™eddÄ›ne9 podle v??eho mo??ne9ho, m????ou bfdt p?™ece v archivu.I kategorie (rubriky) nebo ??tedtky.Kdy?? to bude nÄ›kdo chtedt vyhledat a pou??edt, najde to tam.Kre1snÄ› to dokle1dajed v Ä?le1nku uvedene9 p?™edklady web??. M??j vzor je origine1l Zenhabits.Jak bych mÄ›l pou??edvat kategorie, mi napovÄ›dÄ›li p?™i seznamove1ned se se syste9mem pro diskuzned ff3rum.Cituji: Jednotlive9 skupiny by mÄ›ly odpoveddat kategoriedm. V nich pak budou ff3ra pro jednotlive1 konkre9tned te9mata. A taky: Udr??ujte poÄ?et skupin co nejni????ed. => Tedy i kategoried. MÄ›l bych medt na webu tedy jen takove9 kategorie, aby se k nim daly vytvo?™it v nejvy????edm ff3ru samostatne9 skupiny sdru??ujedced detailnÄ›j??ed diskuzned ff3ra.Kdy?? to nebude splnitelne9, nemÄ›l bych vytve1?™et dal??ed kategorii, ale ??tedtek.Jdu zjednodu??ovat.

31.3.13 Zuzlka z Delty
Pro Emmiem a vubec.
Díky moc za príspevky a komentáre, které me utvrzují v pocitu, že Delta stále žije a žít bude a vy všichni s ní. A my všichni s Vámi, vcetne želvicky Delty. Díky a zase nekdy se teší Zuzka a Deltáci

3.3.12 emmiem
jsem pojmenovala zelvicku moji skvelou delta ja tam rada chodila a tam to bylo moc skvely mardosha tatabojs a vsechno. snad mi ta moje delta vydrzi dyl, mam ji taky tak rada ale schovavam ji v krabici od bot, tam me ji snad nenajdou a neseberou. zmrdi z radnice.

24.12.11 contrass
Nazdar lidi, klub Delta - srdeční záležitost, v 90. letech můj přístav. Kapely Krásné nové stroje, Tata bojs, Zuby nehty nebo Už jsme doma tam bývaly asi nejčastěj, vzpomínáme na to s manželkou velice , byla to krásná doba, krásný lidičky, sídliště Na dědině (13 let jsem tam bydlel) prostě bylo to tam super - mimochodem zdravím všechny Na dědině (bydlím teď ve Zlíně) a bez těch dlouhých vlasů po pas byste mě už těžko poznávali...

24.8.11 P.P.K.
Nojó, to se nedá nahradit, taková Delta a ta její duše. Tak snad máme naději, že zůstala nějaká energie v luftu, nastřádaná z pozitivních vibrací lidí, co na Deltě pařili/hráli/pracovali a třeba se něco pěknýho stane. Plakat nemá moc cenu, já bych zkusila naslouchat, jestli se ta energie nějak neprojeví, věřící to taky tak po staletí dělávaj (nemyslím zrovna jenom křesťany). Třeba potom zase Delta otevře, protože to tak prostě je. Věřme tomu ale to abychom si stoupli včas do fronty na drinky... ti jejich barmani... ;-)

13.4.11 Zuzana bývalá šéfová
Moc mě těší, že Delta je stále v paměti. Objekt, kde byl sál, byl v roce 2008 prodán a v současné době již sál, o němž se tvrdilo, že má nejlepší akustiku v Praze, již zřejmě neexistuje a v jeho prostorech jsou pravděpodobně kanceláře. Bohužel s tím se nedá nic dělat, všechna snaha marná... Díky za Vaši přízeň a vzpomínky, mou duši to moc potěšilo, ač stále smutně (ale i vesele) vzpomínám.>>>
od