REMIX / 2000
…..prosincový bonus track: Takto zase Honza zremixoval mé Pozorovatelny. Jelikož v Rolling Stoneu mu to jen tak neprošlo, dáváme to exluzivně sem!

MUCHOLAPKA VIII.

K Vánocům jsme si dovolili s kolegou Mardošou (baskytaristou skupiny Tatabojs) připravit malý dárek. Je doba remixů, tak nechceme zůstávat pozadu. Já Vám tu tedy nabízím můj remix Mardošových Pozorovatelen a on zremixoval Mucholapky. Nepoužil jsem jiná slova, jen jsem ta jeho znovu "smíchal" :

My žijeme v Praze 2000, od firmy Seiko. Náladička výborná, úžasný lidičky, super muzička-to jsem si moh' myslet, že v tom budou mít prsty Japonci. Odmítli nahrávky Slunečního orchestru s tím, že je to moc hudba. Spisovateli odmítnou titul s tím, že je to moc knížka. Zajímavé. Ale zatančil jsem si dobře. Člověk přeci potřebuje v něčem jezdit.
    Možná je to trochu škoda, protože to vůbec není tak zajímavé, jak vypadalo, že by mohlo. Je to horší než si možná mnozí myslíte. Možná je to sexismus pistolismus. Jestli mi rozumíte? Připadá mi to už trochu jako obsese; je mi příjemné být zpocený, vyčůrat se a hlavně se slevou prodávat životní příběh Heidi Janků. Mě ukecá každej, Sting taky. Kladu si však ještě jednu otázku:
    Předávání Českých slavíků? Několik lžic by v ní stálo po dobu až několika dní, tak hustá akce to byla. United Unisex Unisongs! To jsem si moh' myslet, že v tom budou mít prsty Japonci.
    Abych to už neprotahoval, zamlouvám si vrzání dveří. Oni jen tak koukají a zjevně je to příliš nebaví...

Jan P. Muchow versus Mardoša

P.S.: Štastnej a veselej              ....a tady je zase Mardošův remix.