6. března 2020 ve 20:00 - Jablonec - Pod Rampou |
|
13. února 2020 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda |
|
6. února 2020 v 18:00 - Tloskov |
|
24. ledna 2020 ve 20:00 - Praha |
|
20. prosince 2019 v 19:30 - Praha - Palác Akropolis (vánoční besídka) |
|
9. prosince 2019 v 18:00 - Praha - Polí5 (předvánoční podepisovací promoakce) |
|
8. prosince 2019 v 18:00 - Praha - U Kaštanu (polodětská vánoční besídka) |
|
23. listopadu 2019 - Náchod - Jiráskovo gymnázium |
|
22. listopadu 2019 - Bratislava - Flame Music Bar (Křest CD 'Nevadí') |
|
21. listopadu 2019 - Brno - Kabinet múz (Křest CD 'Nevadí') |
|
19. listopadu 2019 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda |
|
7. listopadu 2019 ve 20:00 - Praha - hotel Pyramida (zpívání pro Kuře) |
|
12. října 2019 ve 20:00 - Pardubice - divadlo 29 (spolu s 'Leto s Monikou') |
|
11. října 2019 ve 20:30 - Litomyšl - klub Kotelna |
|
10. října 2019 ve 21:00 - Liberec - Experimentální studio (společně se sborem Akcent) |
|
3. října 2019 v 19:30 - Praha - Palác Akropolis (křest CD 'Nevadí') |
|
6. září 2019 - Nové Město na Moravě |
|
1. srpna 2019 v 19:25 - Valeč -
(festival Povaleč) |
|
6. července 2019 ve 20:00 - Boskovice (festival společnosti Unijazz) |
|
6. července 2019 v 16:00 - Karlovy Vary - Mezinárodní filmový festival |
|
27. června 2019 ve 21:00 - Hradec Králové - Divadlo Drak
(pro dospělé) |
|
27. června 2019 ve 14:00 - Hradec Králové - Divadlo Drak (pro děti) |
|
25. června 2019 v 19:00 - Praha - U Kaštanu (tradičně pod širým nebem) |
|
1. května 2019 ve 13:30 - Olomouc - Horní náměstí (Ekologické dny - Ekojarmark) |
|
27. dubna 2019 v 19:00 - Fryšták - farní zahrada (festival Fryštácký malý svět) |
|
18. dubna 2019 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda |
|
12. dubna 2019 ve 20:00 - Klatovy - Falcon Club (spolu s 'Přetlakem věku') |
|
11. dubna 2019 ve 20:00 - Beroun - Jiná káva |
|
6. dubna 2019 ve 12:30 - Praha - sídliště Dědina - Žukovského |
|
20. března 2019 - Praha - studio Alta (křest CD Báry Zmekové) |
|
16. března 2019 - Valašské Meziříčí - M-klub (festival 'Malé jevištní formy') |
|
15. března 2019 ve 20:00 - Brno - Stará Pekárna |
|
14. března 2019 v 19:45 - Olomouc - Jazz Tibet Club (spolu s 'Přetlakem Věku') |
|
28. února 2019 ve 20:00 - Praha - klub Warszawa |
|
17. ledna 2019 v 19:00 - Praha - Klubovna (společný koncert s Free Balkan Quintetem) |
|
20. prosince 2018 v 19:00 - Praha - Palác Akropolis (Vánoční kolekce) |
|
3. prosince 2018 ve 20:00 - Brno - Stará Pekárna |
|
29. listopadu 2018 v 19:00 - Praha - Jazz Dock (charitativní koncert pro EDU) |
|
27. listopadu 2018 ve 22:00 - Praha - Meet Factory (afterparty po premiéře pohádky Čertí brko) |
|
6. listopadu 2018 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda |
|
6. září 2018 ve 20:00 - Klatovy - Café Jednorožec (spolu s 'Přetlakem věku') |
|
25. srpna 2018 ve 21:00 - Vamberk - Muzeum krajky (festival Vamberák) |
|
25. srpna 2018 v 17:00 - Žamberk - u kapličky (Ejhle loutka) |
|
28. června 2018 v 19:00 - Praha - U Kaštanu (tradičně pod širým nebem) |
|
5. dubna 2018 ve 22:00 - Praha - FAMU (spolu s Markétou Veselou) |
|
23. března 2018 ve 20:00 - Česká Třebová - Klub alternativní kultury Modrý trpaslík |
|
22. března 2018 ve 20:00 - Brno - Stará Pekárna |
|
21. března 2018 v 10:30 - Třebíč - hotel Atom (zase jednou našim středoškolákům) |
|
18. března 2018 v 15:00 - Plzeň - Moving Station (zase jednou našim dítkám) |
|
6. března 2018 v 19:30 - Liberec - Experimentální studio |
|
30. ledna 2018 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda |
|
14. prosince 2017 ve 20:00 - Praha - Archa (předskokani Tata/Bojs na turné Futuretro 2017) |
|
13. prosince 2017 ve 20:00 - Praha - Archa (předskokani Tata/Bojs na turné Futuretro 2017) |
|
6. prosince 2017 ve 20:00 - Praha - Roxy (předskokani Tata/Bojs na turné Futuretro 2017) |
|
29. listopadu 2017 v 19:00 - Praha - Palác Akropolis (předskokani Tata/Bojs na turné Futuretro 2017) |
|
26. listopadu 2017 ve 20:00 - Brno - Sono Centrum (předskokani Tata/Bojs na turné Futuretro 2017) |
|
25. listopadu 2017 ve 20:00 - Plzeň - Depo2015 (předskokani Tata/Bojs na turné Futuretro 2017) |
|
18. listopadu 2017 ve 20:00 - Ostrava - NKP Důl Hlubina – Staré koupelny (předskokani Tata/Bojs na turné Futuretro 2017) |
|
16. listopadu 2017 ve 20:00 - Jablonec nad Nisou - Eurocentrum (předskokani Tata/Bojs na turné Futuretro 2017) |
|
1. listopadu 2017 ve 22:00 - Praha - Meet Factory (afterparty po premiéře filmu Lajka) |
|
24. října 2017 v 19:30 - Praha - Malostranská Beseda |
|
23. září 2017 v 18:00 - Praha - školka Červený vrch |
|
15. září 2017 v 19:00 - Klatovy - Café Jednorožec (spolu s 'Přetlakem věku') |
|
13. září 2017 v 19:00 - Praha - Kobzova střecha Lucerny (spolu s Ondřejem Galuškou) |
|
2. srpna 2017 v 19:30 - Praha - Malostranská Beseda |
|
7. července 2017 v 19:00 - Karlovy Vary - Mezinárodní filmový festival |
|
16. června 2017 v 19:00 - Peruc u Loun (festival Vývrtka) |
|
30. května 2017 ve 20:00 - Praha - U Kaštanu (tradičně pod širým nebem) |
|
14. května 2017 v 18:00 - Praha - Anežský klášter (pro dospělé) |
|
14. května 2017 ve 14:00 - Praha - Anežský klášter (pro děti) |
|
12. května 2017 ve 20:00 - Pardubice - divadlo 29 |
|
21. dubna 2017 ve 20:00 - Veverská Bítýška - sálek ZUŠ (pro děti) |
|
21. dubna 2017 ve 20:00 - Brno - Stará Pekárna |
|
20. dubna 2017 v 9:30 - Veverská Bítýška - sálek ZUŠ |
|
24. března 2017 v 19:00 - Paris [FR] - Paris-Prague jazz club (doprovodný program výstavy Bohuslav Reynek, Don Quijote v Petrkově) |
|
21. března 2017 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda E-MAIL |
|
9. března 2017 ve 21:30 - Praha - Zázemí (Bartolomějská ulice) (festival DAMU Nablízko) |
|
23. února 2017 ve 22:00 - Praha - U Rafa (spolu s 'Přetlakem věku') |
|
14. ledna 2017 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda (spolu se 'Střídmými klusáky v kulisách višní') |
|
20. prosince 2016 ve 21:30 - Praha - Palác Akropolis (vánoční besídka) |
|
17. prosince 2016 - Teplice - Hvjezda (společně s Kosmickým Žirafáčem a Čistírnou pokaždé jinak) |
|
15. prosince 2016 - Liberec - Experimentální studio (společně s Anežkou Cvejnovou) |
|
8. prosince 2016 - Praha - Café v lese |
|
18. listopadu 2016 - Brno - Stará Pekárna |
|
10. listopadu 2016 - Olomouc - Jazz Tibet Club |
|
9. listopadu 2016 - Hranice na Moravě - Zámecký klub |
|
7. listopadu 2016 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda |
|
21. října 2016 v 19:00 - Ostrava - klub Parník (literární přehlídka ProtimluvFest) |
|
1. října 2016 v 19:30 - Rataje nad Sázavou - Pirkštejn (první koncert s Jardou Nogou) |
|
30. srpna 2016 ve 21:40 - Praha - Letní Letná |
|
27. srpna 2016 ve 20:00 - Pacov - zahrada pacovského zámku (festival Pacovský poledník) |
|
16. června 2016 ve 20:30 - Praha - U Rafa (rozlučka s Tomášem, druhé podání) |
|
25. května 2016 v 19:30 - Praha - U Kaštanu (rozlučka s Tomášem pod širým nebem) E-MAIL |
|
14. května 2016 ve 20:00 - Praha - Habrovka (svatba Tomáše a Elišky) |
|
7. května 2016 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda |
|
5. dubna 2016 ve 20:20 - Praha - Nová scéna ND (předávání cen Magnesia Litera) |
|
1. dubna 2016 ve 20:00 - Praha - Obchodní akademie Karlín (acoustic set) |
|
21. prosince 2015 ve 21:45 - Praha - Palác Akropolis (vánoční besídka) |
|
20. prosince 2015 - Praha - Divadlo Na prádle (16:00 Klukoviny
20:00 vánoční koncert) |
|
30. listopadu 2015 ve 20:00 - Brno - Stará Pekárna |
|
23. listopadu 2015 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda |
|
21. listopadu 2015 - České Budějovice - klub Velbloud (festival Budějovický manifest) |
|
15. listopadu 2015 v 17:00 - Praha - Vila Štvanice (Klukoviny v rámci festivalu VILOmeniny) |
|
13. listopadu 2015 - Liberec - Experimentální studio (společně se sborem Akcent - speciální One Mic Set) |
|
17. října 2015 - Brno - Kabinet múz (Křest CD Jiří Bulis Hommage) |
|
15. října 2015 v 19:00 - Hradec Králové - Divadlo Drak |
|
10. října 2015 ve 20:00 - Praha - U Kaštanu |
|
8. října 2015 v 19:00 - Praha - Ponrepo (Kabaret Ponrepo Bulisovi) |
|
2. října 2015 v 16:00 - Tábor - sýpka (Klukoviny v rámci festivalu TaBook) |
|
29. srpna 2015 v 19:00 - Liberec - altánek v Lidových sadech (Frozen festival) |
|
27. srpna 2015 v 19:00 - Klatovy - Café Jednorožec (spolu s 'Přetlakem věku') |
|
8. června 2015 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda |
|
16. května 2015 v 17:30 - Libčice - kostel (sborový festival Otevřená zahrada) |
|
7. května 2015 ve 20:00 - Lysá nad Labem - klub Patro |
|
1. května 2015 ve 13:30 - Olomouc - Horní náměstí (Ekologické dny - Ekojarmark) |
|
25. dubna 2015 v 15:00 - Veselí nad Moravou - zámecký park (Hrátky v parku) |
|
16. dubna 2015 ve 20:00 - Praha - Dobeška |
|
16. dubna 2015 v 17:30 - Praha - Dobeška |
|
21. března 2015 ve 20:00 - Praha - U Kaštanu |
|
21. března 2015 v 15:00 - Praha - U Kaštanu (Klukoviny) |
|
15. března 2015 v 9:00 - Praha - Kavčí Hory (klipy do Planety Yó) |
|
20. února 2015 ve 20:30 - Dobříš - kulturní dům (spolu s 'Oswaldem Schneiderem') |
|
27. ledna 2015 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda |
|
24. ledna 2015 v 17:00 - Kralupy - KD Vltava (festival Lednový underground) |
|
21. prosince 2014 - Praha - Divadlo Na prádle (16:00 Klukoviny
20:00 vánoční koncert) E-MAIL |
|
18. prosince 2014 ve 20:00 - Brno - Stará Pekárna |
|
9. listopadu 2014 ve 14:00 - Praha - studio Alta |
|
6. listopadu 2014 ve 20:00 - Valašské Meziříčí - S-klub |
|
6. listopadu 2014 v 10:00 - Přerov - Městský dům |
|
2. listopadu 2014 v 19:30 - Praha - Palác Akropolis (narozeninový koncert - 20 let) |
|
9. října 2014 ve 20:00 - Praha - Klubovna |
|
7. října 2014 v 18:00 - Praha - divadlo Minor (Klukoviny) |
|
4. října 2014 ve 20:00 - Olbramov u Stříbra - koncert po dvaceti letech |
|
21. září 2014 v 17:00 - Praha - studio Alta (3x během dvou dnů) |
|
19. září 2014 v 15:00 - Praha - Lysolaje - škola JdaC |
|
15. září 2014 v 19:00 - Praha - školka Červený vrch |
|
6. září 2014 v 18:00 - Krásetín - hostinec U kuchařů |
|
4. září 2014 v 19:00 - Praha - Vyšehrátky |
|
4. září 2014 v 16:00 - Praha - Vyšehrátky (Klukoviny) |
|
30. srpna 2014 ve 20:00 - Liberec - altánek v Lidových sadech (Frozen festival) |
|
29. srpna 2014 v 19:20 - Fryšták - farní zahrada (festival Fryštácký malý svět) |
|
8. srpna 2014 v 19:00 - Turnov - Turnovské kulturní léto |
|
7. srpna 2014 ve 21:00 - Praha - Malostranská Beseda E-MAIL |
|
6. srpna 2014 ve 20:00 - Břeclav - U Kapra (Hudební středy) |
|
28. června 2014 ve 22:00 - Luhačovice - sokolovna (festival Luhovaný Vincent) |
|
24. června 2014 ve 20:00 - Praha - kavárna Neustadt (s Ondikem) |
|
16. června 2014 v 16:30 - Praha - školka Červený vrch |
|
9. června 2014 v 16:30 - Praha - školka Barrandov |
|
7. června 2014 ve 14:30 - Odlochovice - zámek (festival Popenec) |
|
29. května 2014 v 19:30 - Brno - Kociánka |
|
29. května 2014 v 15:00 - Brno - Kociánka (Klukoviny) |
|
27. května 2014 v 9:30 - Praha - divadlo Minor (Klukoviny) |
|
14. května 2014 ve 21:00 - Praha - U Rafa (spolu s 'OTK' a 'Přetlakem věku') |
|
11. května 2014 ve 13:00 - Milovice - Mirákulum |
|
10. května 2014 v 19:00 - Horní Jiřetín (festival Erzfest) |
|
3. dubna 2014 ve 20:00 - Praha - Dobeška |
|
3. dubna 2014 v 17:30 - Praha - Dobeška |
|
26. března 2014 ve 20:30 - Olomouc - Jazz Tibet Club |
|
5. března 2014 ve 20:00 - Brno - Stará Pekárna |
|
20. února 2014 v 19:30 - Praha - U Kaštanu |
|
29. ledna 2014 - Praha - Dejvické divadlo (3x Klukoviny (9:30,11:00,17:30)) |
|
24. ledna 2014 ve 20:30 - Pardubice - divadlo 29 (záskok Ondik Pečenka) |
|
16. ledna 2014 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda (spolu se 'Střídmými klusáky v kulisách višní') |
|
17. prosince 2013 - Praha - Divadlo Na prádle (17:00 Klukoviny
20:00 vánoční koncert) |
|
13. prosince 2013 v 19:30 - Liberec - Experimentální studio |
|
4. prosince 2013 ve 20:30 - Brno - Kabinet múz |
|
3. prosince 2013 v 19:30 - Olomouc - Divadlo hudby |
|
29. listopadu 2013 ve 20:00 - Beroun - Jiná káva |
|
21. listopadu 2013 ve 21:00 - Plzeň - Anděl Café |
|
15. listopadu 2013 ve 20:00 - Frýdlant v Čechách - kulturní dům |
|
12. listopadu 2013 - Praha - divadlo Minor (Klukoviny 2x) |
|
30. října 2013 v 19:30 - Praha - Palác Akropolis (křest CD Lovu zdar) E-MAIL |
|
18. října 2013 ve 21:45 - České Budějovice - Velbloud club&café |
|
26. září 2013 ve 20:00 - Praha - U Kaštanu |
|
14. června 2013 ve 21:00 - Holostřevy - u bývalé fary (festival Holostok) |
|
13. června 2013 ve 14:00 - Brno (Klukoviny) |
|
11. června 2013 - Praha - Dejvické divadlo (3x Klukoviny (10:00,11:30,17:30)) |
|
8. června 2013 v 16:00 - Černilov u Hradce Králové - zahrada za bývalou farou |
|
1. června 2013 v 19:15 - Praha - Na slamníku (20. narozeniny Dejvického divadla) |
|
1. června 2013 v 17:00 - Roztoky u Prahy - u zámečku (festival Zámeček) |
|
8. května 2013 v 17:00 - Semily - za Waldorfskou školou |
|
26. dubna 2013 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda E-MAIL |
|
9. dubna 2013 v 10:00 - Sezimovo Ústí - kulturní dům (Klukoviny) |
|
28. března 2013 v 10:00 - Říčany - školka Srdíčko (Klukoviny) |
|
20. března 2013 ve 14:00 - Praha - Divadlo v Celetné |
|
5. března 2013 ve 20:00 - Praha - Dobeška |
|
21. února 2013 ve 20:30 - Praha - U Rafa (spolu s 'OTK') |
|
27. ledna 2013 v 19:30 - Liberec - Experimentální studio |
|
27. ledna 2013 v 17:00 - Liberec - Experimentální studio |
|
24. ledna 2013 ve 20:00 - Praha - U Kaštanu |
|
10. prosince 2012 ve 20:00 - Brno - Stará Pekárna (vánoční koncert) |
|
1. prosince 2012 ve 20:00 - Praha - Divadlo Na prádle (vánoční koncert) |
|
30. listopadu 2012 v 10:00 - Praha - divadlo v Dlouhé (výchovný koncert) |
|
28. listopadu 2012 v 18:00 - Praha - Divadlo Na prádle (Seifertova vernisáž) |
|
14. listopadu 2012 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda |
|
9. listopadu 2012 ve 21:00 - Loket - hrad (festival První vítání zimy) |
|
13. října 2012 ve 20:00 - Praha - U Kaštanu |
|
13. října 2012 v 15:00 - Praha - U Kaštanu |
|
21. září 2012 v 15:30 - Praha - Bohnice (festival 'Babí léto') |
|
31. srpna 2012 ve 20:00 - Litomyšl - klub Kotelna |
|
3. srpna 2012 ve 23:15 - Telč - zámecká konírna (festival Prázdniny v Telči) |
|
3. srpna 2012 ve 14:30 - Telč - náměstí (festival Prázdniny v Telči) |
|
22. července 2012 v 16:30 - Přerov - areál Ornitologické stanice Muzea Komenského |
|
21. června 2012 ve 22:30 - Praha - PopoCafePetl |
|
21. června 2012 v 18:00 - Roztoky u Prahy - Levý Hradec (zahradní slavnost) |
|
20. června 2012 v 19:30 - Liberec - Experimentální studio |
|
16. června 2012 v 17:00 - Tábor - náměstí Mikuláše z Husi (Baobabí léto) |
|
4. června 2012 ve 20:30 - Brno - Stará Pekárna |
|
1. června 2012 ve 22:30 - Praha - loď Tajemství |
|
11. dubna 2012 v 19:30 - Praha - Palác Akropolis (narozeninový koncert s hostem) |
|
27. března 2012 v 19:45 - České Budějovice - Klub Horká vana |
|
24. března 2012 v 15:00 - Praha - Kampa (slavnost Kampa střed světa) |
|
5. března 2012 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda E-MAIL |
|
19. ledna 2012 ve 20:00 - Praha - Dobeška (uvedení nového webu) |
|
19. ledna 2012 v 17:00 - Praha - Dobeška (představení "Klukoviny") |
|
14. prosince 2011 ve 20:00 - Brno - Stará Pekárna (vánoční klasika) |
|
11. prosince 2011 ve 20:00 - Praha - Divadlo Na prádle (vánoční koncert pro dospělé) |
|
11. prosince 2011 v 17:00 - Praha - Divadlo Na prádle (křest CD "Klukoviny") |
|
2. prosince 2011 ve 20:00 - Beroun - Jiná káva |
|
26. listopadu 2011 - Daňkovice u Sněžného |
|
24. listopadu 2011 ve 21:00 - Plzeň - Anděl Café |
|
11. listopadu 2011 - Valašské Meziříčí - M-klub (Festival poezie) |
|
10. listopadu 2011 - Olomouc - Jazz Tibet Club |
|
24. října 2011 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda |
|
23. října 2011 ve 13:30 - Praha - divadlo Minor (festival Struny podzimu - dětský program) |
|
1. října 2011 ve 20:00 - Brno - Fléda (benefiční koncert pro Ligu lidských práv) |
|
22. září 2011 - Praha - U Kaštanu |
|
5. září 2011 - Praha - Vyšehrátky |
|
2. září 2011 v 19:00 - Železný Brod - Běliště E-MAIL |
|
15. června 2011 - Prostějov (Wolkerův) |
|
11. června 2011 - Česká Lípa (festival Všudybud) |
|
10. června 2011 - Nové Město na Moravě (festival Sbírka motýlů) |
|
4. června 2011 - Chomutov - Městské divadlo |
|
31. května 2011 v 19:30 - Liberec - Experimentální studio (křest CD sboru Akcent) |
|
11. května 2011 - Praha - akce Cihla |
|
14. dubna 2011 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda E-MAIL |
|
8. února 2011 ve 20:00 - Praha - U Rafa (oslava narozenin Viktora a Hm...) |
|
13. ledna 2011 ve 20:00 - Praha - U Kaštanu |
|
20. prosince 2010 ve 20:00 - Brno - Stará Pekárna (vánoční koncert) |
|
16. prosince 2010 ve 20:00 - Praha - Divadlo Na prádle E-MAIL |
|
22. listopadu 2010 - Praha - Vagón (spolu se 'Střídmými klusáky v kulisách višní') |
|
16. listopadu 2010 v 19:30 - Liberec - Experimentální studio |
|
8. listopadu 2010 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda E-MAIL |
|
4. listopadu 2010 ve 20:00 - Olomouc - Jazz Tibet Club |
|
28. října 2010 ve 20:00 - Plzeň - Anděl Café (festival Animánie) |
|
15. října 2010 ve 20:00 - Praha - Dobeška (nevánoční koncert) |
|
10. července 2010 ve 21:00 - Veselí nad Moravou - zámecký park (Multifestival Svátek bláznů) |
|
8. července 2010 ve 22:00 - Sobotka - zahrada Šrámkova domu nebo Městské divadlo (Šrámkova Sobotka) |
|
19. června 2010 ve 22:00 - Točník - hrad (festival 'Slunkatoč') |
|
18. června 2010 ve 20:20 - Polička (festival Colour Meeting) |
|
10. června 2010 ve 20:00 - Praha - U Kaštanu |
|
7. června 2010 ve 20:30 - Praha - Dejvické divadlo (Samuráj, festival dramatu jednoho herce, poloakustický set, gastropop) |
|
15. května 2010 - Praha - Lysolaje - Housle (Slavnost květů) |
|
1. května 2010 - Olomouc - Horní náměstí (Ekologické dny - Ekojarmark) |
|
15. dubna 2010 ve 20:00 - Praha - Dobeška (spolu s 'ASPM') E-MAIL |
|
20. března 2010 - Praha - Kampa (slavnost Kampa střed světa) |
|
18. března 2010 ve 20:00 - Praha - U Rafa |
|
18. února 2010 v 19:30 - Praha - Divadlo Na prádle |
|
22. prosince 2009 ve 20:00 - Brno - Stará Pekárna (vánoční koncert splněných přání) |
|
12. prosince 2009 - Praha - La Fabrika (vánoční koncert splněných přání) E-MAIL |
|
11. prosince 2009 - Liberec - Experimentální studio |
|
25. listopadu 2009 ve 20:00 - Olomouc - Jazz Tibet Club |
|
17. listopadu 2009 v 18:30 - Praha - Václavské náměstí pod ocasem (happening inventury demokracie) |
|
12. listopadu 2009 ve 20:00 - Praha - Dobeška |
|
11. listopadu 2009 ve 21:00 - Plzeň - Anděl Café (opět s 'Doubravánkem') |
|
6. listopadu 2009 ve 21:00 - České Budějovice - Velbloud club&café (Budějovický manifest) |
|
19. září 2009 - Prusiny u Plzně (festival Prkule) |
|
17. září 2009 - Praha - U Kaštanu |
|
12. září 2009 ve 14:30 - Praha - Bohnice (Babí léto v psychiatrické léčebně) |
|
5. září 2009 v 16:30 - Mníšek pod Brdy - restaurace Sokolovna (festival Štrůdl) |
|
29. srpna 2009 v 16:00 - Lázně Bohdaneč - areál koupaliště (festival On The Road) |
|
28. srpna 2009 - Velehrad - vedle barokní baziliky |
|
1. srpna 2009 - Tasov (festival Beseda u Bigbítu) |
|
29. července 2009 ve 22:00 - Uherské Hradiště - Kolejní nádvoří (Letní filmová škola) |
|
11. července 2009 v 17:00 - Pacov - nádvoří pacovského zámku (festival Pacovský poledník) |
|
21. června 2009 - Lille [FR] |
|
16. června 2009 v 19:00 - Praha - Žižkovský vrch Parukářka (Euro Connections) |
|
13. června 2009 - Roztoky u Prahy (Festival Rozkřik) |
|
6. června 2009 - Praha - Festival Habrovka |
|
23. května 2009 - Přibyslav - Vícebarevný filmový klub |
|
1. května 2009 ve 12:00 - Olomouc - Horní náměstí (Ekologické dny - Ekojarmark) |
|
30. dubna 2009 - Valašské Meziříčí - M-klub |
|
21. dubna 2009 - Praha - Dobeška E-MAIL |
|
28. března 2009 - Nížkovice - hospoda (Vítání jara se Slávkem Janouškem a jeho hosty) |
|
4. března 2009 - Praha - La Fabrika (spolu s 'wrghaPOWU') E-MAIL |
|
6. února 2009 ve 12:00 - Ostrov - kulturní dům (výchovný koncert pro gymnázium, Filipovu Alma Mater) |
|
29. ledna 2009 ve 20:00 - Praha - U Kaštanu |
|
15. prosince 2008 ve 20:00 - Brno - Stará Pekárna |
|
13. prosince 2008 v 19:30 - Praha - Divadlo Na prádle (vánoce s 'Doubravánkem') |
|
26. listopadu 2008 ve 20:00 - Olomouc - Jazz Tibet Club |
|
24. listopadu 2008 v 19:30 - Praha - Palác Akropolis (křest nového CD) E-MAIL |
|
20. listopadu 2008 - Liberec - Experimentální studio |
|
17. listopadu 2008 ve 21:00 - Praha - divadlo Y (festival CUTE dramatiky) |
|
30. října 2008 ve 20:00 - Praha - Dobeška E-MAIL |
|
29. října 2008 ve 21:00 - Plzeň - Anděl Café ( opět s 'Doubravánkem') |
|
6. října 2008 - Praha - Viola (poetický večer) |
|
25. září 2008 - Praha - U Kaštanu |
|
20. září 2008 ve 21:00 - Nahořany u Volyně - Hospoda Pod kapličkou |
|
5. září 2008 v 19:30 - Točník - hrad (oslava 25 let existence skupiny Oswald Schneider) E-MAIL |
|
30. srpna 2008 ve 13:00 - Žďár nad Sázavou - areál zámku |
|
20. července 2008 v 16:30 - Přerov - areál Ornitologické stanice Muzea Komenského E-MAIL |
|
20. července 2008 v 11:30 - Boskovice (festival společnosti Unijazz) |
|
21. června 2008 v 17:00 - Lysá nad Labem - v uličkách pod zámkem (Setkání na Labi aneb Lyský Montmartre) |
|
30. května 2008 ve 21:00 - Brno - METRO MUSIC RESTAURANT |
|
29. května 2008 ve 20:00 - Praha - U Kaštanu |
|
24. května 2008 - Frýdek (Slezsko) - farní zahrada (festival sv.Jan session) |
|
23. května 2008 v 18:00 - Javorník - divadlo |
|
1. května 2008 ve 14:30 - Olomouc - Horní náměstí (Ekologické dny - Ekojarmark) |
|
29. dubna 2008 v 19:00 - Louny - Divadlo Vrchlického |
|
9. dubna 2008 ve 20:00 - Praha - Delta (úplně poslední koncert Hm... na Deltě) E-MAIL |
|
27. března 2008 ve 20:00 - Pardubice - divadlo 29 (Hudební magazín Neon nebo zde přes internet) |
|
18. března 2008 v 10:00 - Kralupy - KD Vltava (koncert pro gymnázium) |
|
13. února 2008 - Praha - Palác Akropolis E-MAIL |
|
8. února 2008 - Holešov (Drive club) |
|
7. února 2008 - Brno - Stará Pekárna |
|
20. prosince 2007 ve 21:00 - Plzeň - Anděl Café (opět s 'Doubravánkem') |
|
13. prosince 2007 ve 20:30 - Praha - Delta (vánoce s 'Doubravánkem') E-MAIL |
|
12. prosince 2007 ve 20:00 - Točník -
Kafé Bar Bárka |
|
1. prosince 2007 v 15:15 - Blansko (festival V 1 DOMĚ 07) |
|
27. listopadu 2007 ve 12:00 - Přerov - Městský dům (druhý koncert pro střední školy) |
|
27. listopadu 2007 v 10:00 - Přerov - Městský dům (jeden koncert pro střední školy) |
|
26. listopadu 2007 ve 20:00 - Olomouc - U-klub |
|
9. listopadu 2007 ve 20:00 - Praha - Divadlo Na prádle (spolu se Slávkem Janouškem) E-MAIL |
|
12. října 2007 ve 20:00 - České Budějovice - Klub Solnice |
|
5. října 2007 - Praha - U Kaštanu |
|
3. října 2007 ve 20:00 - Ostrava - Templ |
|
3. října 2007 v 10:00 - Opava (výchovný koncert pro SŠ) |
|
2. října 2007 v 19:00 - Opava (50. ročník festivalu Bezručova Opava) E-MAIL |
|
15. září 2007 v 19:30 - Plasná u Kardašovy Řečice - statek sdružení Proutek (festival Zachraňte se!) |
|
14. září 2007 ve 21:30 - Kutná Hora (festival Ortenova Kutná Hora) |
|
25. srpna 2007 v 17:00 - Mikulov - amfiteátr (festival Eurotrialog) |
|
24. srpna 2007 ve 20:00 - Lázně Bohdaneč - areál koupaliště (festival On The Road) |
|
28. července 2007 ve 23:00 - Telč - klub Nokturno (festival Prázdniny v Telči) |
|
14. července 2007 v 17:00 - Pacov - nádvoří pacovského zámku (festival Pacovský poledník) |
|
2. června 2007 v 18:00 - Liberec - Experimentální studio (vyhlášení vítězů literární soutěže) |
|
31. května 2007 - Praha - U Kaštanu BANNER E-MAIL |
|
15. května 2007 ve 20:00 - Olomouc - Té & café Kratochvíle BANNER E-MAIL |
|
7. května 2007 v 18:45 - Brno - studio Typos (v pořadu Namoll na Čt - živě) |
|
3. května 2007 v 19:20 - České Budějovice - Piaristické náměstí (Majáles) |
|
23. dubna 2007 - Uherské Hradiště - Kino Hvězda (výchovný koncert pro SŠ) |
|
22. dubna 2007 v 19:30 - Uherské Hradiště - Klub Mír E-MAIL |
|
11. dubna 2007 ve 20:30 - Praha - Delta (zazněly i hodně staré věcičky...) E-MAIL |
|
10. dubna 2007 - Liberec - Experimentální studio |
|
8. března 2007 v 19:00 - Praha - Kulturní centrum Zahrada BANNER E-MAIL |
|
1. března 2007 - Ostrava - Boomerang BANNER E-MAIL |
|
9. února 2007 - Teplice - Krušnohorské divadlo (ples gymnasia) |
|
30. ledna 2007 ve 20:00 - Brno - Stará Pekárna E-MAIL |
|
30. ledna 2007 v 11:00 - Konice u Prostějova (výchovný koncert pro SŠ) |
|
27. ledna 2007 ve 20:00 - Praha - Divadlo Na prádle E-MAIL |
|
19. ledna 2007 v 11:00 - Nový Jičín - Beskydské divadlo (výchovný koncert pro SŠ) |
|
18. ledna 2007 ve 20:00 - Valašské Meziříčí - M-klub |
|
21. prosince 2006 ve 20:00 - Brno - Fléda (jako hosté 'Tatabojs') |
|
13. prosince 2006 ve 20:00 - Praha - Delta (vánoce s 'Doubravánkem') E-MAIL |
|
12. prosince 2006 ve 21:00 - Plzeň - Anděl Café (opět s 'Doubravánkem') |
|
8. prosince 2006 ve 21:00 - Příbram - Junior klub |
|
21. listopadu 2006 v 19:30 - Praha - Palác Akropolis (se 'Skandovat Oranž') |
|
14. listopadu 2006 - Olomouc - U-klub (výchovný koncert pro SŠ) |
|
13. listopadu 2006 ve 20:00 - Olomouc - U-klub |
|
11. listopadu 2006 v 19:00 - Týn nad Vltavou - Čihovice - Špejchar Klub |
|
17. října 2006 ve 21:00 - Praha - Lucerna Music Bar (spolu s 'Longital') BANNER |
|
22. září 2006 ve 12:00 - Praha - před Veletržním palácem (HUdební VELetrh - Stan stage) |
|
20. září 2006 ve 20:00 - Praha - U Kaštanu |
|
16. září 2006 v 19:00 - Praha - Smetanovo nábřeží (Den bez aut 2006) |
|
29. července 2006 v 15:30 - Hrachovec u Valmezu (festival Hrachovka) E-MAIL |
|
28. července 2006 v 18:00 - Svätý Jur [SK] (festival 'Rámus') |
|
25. července 2006 ve 21:00 - České Budějovice - nádvoří radnice (Radniční léto) |
|
14. července 2006 v 19:30 - Praha - Střelecký ostrov (spolu s 'FruFru', ale nedorazili) |
|
1. června 2006 ve 20:00 - Přerov - klub Teplo, Horní náměstí 9 BANNER E-MAIL |
|
11. května 2006 ve 20:00 - Praha - Delta (záhadný koncert) |
|
4. května 2006 ve 21:00 - České Budějovice - Piaristické náměstí (Majáles) |
|
27. dubna 2006 v 19:30 - Liberec - Experimentální studio (úplně sami) |
|
26. dubna 2006 ve 20:00 - Plzeň - nádraží Jižák |
|
19. dubna 2006 v 19:30 - Praha - Palác Akropolis (spolu s 'Eggnoise') BANNER E-MAIL |
|
24. března 2006 ve 22:00 - Assen [NL] (festival Pražské jaro) |
|
16. března 2006 ve 20:00 - Praha - U Kaštanu (spolu se skupinou 'Květy') |
|
4. března 2006 ve 24:00 - Teplice - Krušnohorské divadlo (ples konzervatoře) |
|
24. února 2006 v 19:30 - Praha - Divadlo Na prádle |
|
19. ledna 2006 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda (spolu s 'Nedbalými Dráčky') BANNER E-MAIL |
|
16. prosince 2005 ve 20:00 - Praha - Delta (vánoce s 'Doubravánkem') BANNER E-MAIL |
|
9. prosince 2005 ve 20:00 - Brno - Stará Pekárna |
|
1. prosince 2005 ve 20:00 - Plzeň - kavárna Jabloň |
|
21. listopadu 2005 v 8:30 - Přerov - Městský dům (výchovný koncert pro SŠ) |
|
20. listopadu 2005 v 19:30 - Přerov - Městský dům (festival poezie 'Nebe počká') |
|
19. listopadu 2005 ve 20:00 - Ostrava - areál Benátky (spolu s 'Ma Malör') |
|
24. října 2005 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda (konečně sami) |
|
22. října 2005 v 19:30 - Polevsko u Nového Boru (festival Smrt Krásných Stromků) |
|
29. září 2005 ve 20:00 - Praha - U Kaštanu |
|
18. září 2005 - Praha - koupaliště Veselík v Divoké Šárce (Vícežánrová přehlídka 'Divoký Šárka') |
|
10. září 2005 ve 20:00 - Valašské Meziříčí - M-klub (spolu se skupinou 'Květy') |
|
28. srpna 2005 - Praha - Baráčnická Rychta (soukromá svatba) |
|
27. srpna 2005 v 18:20 - Lázně Bohdaneč - areál koupaliště (festival Kalkatafest) |
|
14. července 2005 ve 21:00 - Boskovice (festival společnosti Unijazz) |
|
23. června 2005 ve 20:00 - Praha - Delta (spolu s 'Cymbelínem') BANNER E-MAIL |
|
18. června 2005 v 18:00 - Spálov u Hranic na Moravě (festival MAF) |
|
1. června 2005 ve 20:00 - Plzeň - kavárna Jabloň E-MAIL |
|
31. května 2005 ve 22:00 - Praha - Karlín - Studio 'A' Českého rozhlasu (živý koncert) |
|
26. května 2005 ve 20:00 - Praha - U Rafa E-MAIL |
|
20. května 2005 ve 22:30 - Praha - Divadlo v Celetné (Mejdan s ochutnávkou Staropramenného piva) BANNER E-MAIL |
|
10. května 2005 ve 20:00 - Olomouc - U-klub |
|
6. května 2005 ve 20:30 - Nymburk - foyer Hálkova divadla (spolu s 'Léčbou neklidem') |
|
29. dubna 2005 - Dobříš - kulturní dům (spolu s 'Oswaldem Schneiderem') |
|
25. dubna 2005 - Praha - Městská knihovna (předávání cen Magnesia Litera živě na Čt2) |
|
21. dubna 2005 - Praha - Malostranská Beseda (festival pisničkářů pořádaný Janem Burianem) |
|
19. dubna 2005 - Praha - Futurum (spolu s Jiřím Schmitzerem a 'Neřež') |
|
9. dubna 2005 - Praha - Kavčí Hory (Noc s Andělem - živě na Čt2) |
|
9. března 2005 - Praha - NoD (večeře v závodní jídelně) BANNER |
|
25. února 2005 - Praha - kavárna Páté patro (Praha 2, Křemencova ulice (Lingua Viva)) |
|
18. února 2005 - Liberec - Experimentální studio (jako hosté 'Jarret'u) |
|
20. ledna 2005 - Praha - U Kaštanu (komorní koncert ve třech) E-MAIL |
|
17. prosince 2004 - Praha - Delta (vánoce s 'Doubravánkem') |
|
16. prosince 2004 - Brno - Stará Pekárna (vánoční křest desky v Brně) |
|
4. prosince 2004 - Nymburk (Bestiválek - 3. pokračování) |
|
13. listopadu 2004 - Konice u Prostějova (křest na Moravě v komorním složení) |
|
4. listopadu 2004 - Plzeň - kavárna Jabloň (křest CD 'Oběd' (pivem)) |
|
22. října 2004 - Praha - Delta (křest CD 'Oběd') BANNER |
|
25. září 2004 - Praha - U Kaštanu (generálka na křest desky) |
|
17. září 2004 - Praha - Bohnice (festival 'Babí léto') |
|
31. července 2004 - Hrachovec u Valmezu (festival Hrachovka) |
|
24. července 2004 - Svojanov u Poličky (festival 'Hrad Rockfest') |
|
26. června 2004 - Mariánské Lázně (festival Krásná země) |
|
21. května 2004 - Praha - Žižkov (festival 'Žižkovská smršť') |
|
14. května 2004 - Praha - Delta |
|
13. května 2004 - Olomouc - U-klub (festival 'Přesahy') |
|
16. dubna 2004 - Plzeň - kavárna Lógr |
|
23. března 2004 - Olomouc - U-klub |
|
19. března 2004 - Praha - Palác Akropolis |
|
29. ledna 2004 - Praha - U Kaštanu BANNER |
|
19. prosince 2003 - Praha - Delta (vánoce s 'Doubravánkem') BANNER E-MAIL |
|
5. listopadu 2003 - Praha - Palác Akropolis |
|
4. listopadu 2003 - Olomouc - U-klub |
|
29. října 2003 - Plzeň - kavárna Lógr |
|
27. září 2003 - Brno - Stará Pekárna (spolu s 'Oswaldem Schneiderem') |
|
18. září 2003 - Praha - U Kaštanu |
|
23. srpna 2003 - Pacov (festival Pacovský poledník) |
|
22. srpna 2003 - Litomyšl - náměstí |
|
18. července 2003 - Boskovice (festival společnosti Unijazz) |
|
26. června 2003 - Plzeň - kavárna Jabloň |
|
18. června 2003 - Praha - U Rafa (spolu s 'Doubravánkem') |
|
13. června 2003 - Liberec - Experimentální studio (jako hosté 'Jarret'u) |
|
10. června 2003 - Brno - radnice (spolu s 'Cymbelínem') |
|
15. května 2003 - Praha - Delta (spolu se 'Skandovat Oranž') E-MAIL |
|
14. května 2003 - Olomouc - U-klub |
|
10. května 2003 - Jablonec - Pod Rampou |
|
6. května 2003 - Praha - Švandovo divadlo (jako host na křtu 'Bratrstva kočičí pracky') |
|
26. dubna 2003 - Praha - A studio Rubín |
|
11. dubna 2003 - Dobříš - kulturní dům (spolu s 'Oswaldem Schneiderem') |
|
10. dubna 2003 - Praha - U Kaštanu |
|
13. března 2003 - Praha - Rock-café (Chillout maturitního plesu) |
|
6. března 2003 - Praha - kavárna Indigo (u příležitosti srocení architektů) |
|
27. února 2003 - Karlovy Vary - Paderewski (spolu s 'Tichem') |
|
14. února 2003 - Žďár nad Sázavou |
|
12. února 2003 - Plzeň - kavárna Jabloň |
|
31. ledna 2003 - Praha - Delta E-MAIL |
|
25. ledna 2003 - Praha - U Rafa (spolu s 'Doubravánkem') |
|
19. prosince 2002 - Brno - Stará Pekárna |
|
10. prosince 2002 - Praha - A studio Rubín |
|
3. listopadu 2002 - Praha - jazzclub v Železné |
|
1. listopadu 2002 - Břeclav - Prostor (spolu s 'Oswaldem Schneiderem') |
|
26. října 2002 - Jihlava - Mañana (festival dokumentárních filmů) |
|
27. září 2002 - Praha - Delta (spolu s 'Lukášem Kutou' a jeho houslemi) BANNER |
|
31. srpna 2002 - Točník - hrad |
|
23. června 2002 - Praha - HanspaulFest |
|
22. června 2002 - Točník - hrad (festival 'Slunkatoč') |
|
21. června 2002 - Praha - squat 'U Medáků' (pršelo, jen se lilo) E-MAIL |
|
15. června 2002 - Spálov u Hranic na Moravě (festival MAF) |
|
12. června 2002 - Praha - Delta (křest CD 'Oswalda Schneidera') |
|
29. května 2002 - Brno - Stará Pekárna (natáčení pořadu ČT) |
|
16. května 2002 - Praha - FAMU (festival 'Pavlač') |
|
26. dubna 2002 - Praha - Delta (spolu s 'Léčbou neklidem') E-MAIL |
|
16. dubna 2002 - Ústí nad Labem - Doma |
|
13. března 2002 - Ústí nad Labem - VŠ koleje |
|
2. března 2002 - Praha - Delta (spolu s 'Moberg Ensemble') |
|
10. února 2002 - Praha - jazzclub v Železné (spolu s 'Alvik') |
|
20. prosince 2001 - Praha - Delta (spolu s 'Buchtami a loutkami') E-MAIL |
|
4. prosince 2001 - Praha - klubovna Argonautů (spojeno s diskusí o skupině 'Mig 21') |
|
17. listopadu 2001 - Praha - Palác Akropolis (spolu s 'Toyen') |
|
13. listopadu 2001 - Brno - Stará Pekárna |
|
25. října 2001 - Plzeň - kavárna Inkognito |
|
18. října 2001 - Praha - Delta (spolu s 'Alvik') |
|
29. září 2001 - Mníšek pod Brdy - restaurace Sokolovna (festival Štrůdl) |
|
27. září 2001 - Praha - squat 'U Medáků' |
|
15. září 2001 - Praha - Bohnice (festival 'Babí léto') |
|
14. září 2001 - Liberec - Experimentální studio |
|
10. června 2001 v 17:00 - Praha - HanspaulFest (spolu s 'TataBojs', 'Southpaw', 'Sketa Fotr' a 'Pandemie') |
|
11. května 2001 - Praha - Delta (křest CD skupiny 'Janota 1935', spolu s 'OTK') |
|
6. dubna 2001 - Praha - V šuplíku |
|
21. března 2001 v 19:00 - Praha - Muzeum populární hudby (koncert proti rasismu) |
|
1. března 2001 - Praha - Delta (spolu s 'Álom') |
|
19. ledna 2001 - Praha - Delta (spolu s 'Moberg Ensemble') |
|
17. listopadu 2000 - Praha - Delta (spolu s 'Oswaldem Schneiderem') |
|
31. října 2000 v 19:45 - Praha - U Kaštanu |
|
13. září 2000 - Praha - Delta |
|
25. června 2000 - Praha - Šlechtova restaurace (festival 'Cesta k dobré věci') |
|
30. května 2000 ve 20:00 - Praha - U Kaštanu |
|
12. května 2000 - Praha - Delta (spolu s 'Léčbou neklidem') |
|
25. března 2000 - Praha - Delta (křest CD '...to by mohlo být zajímavé') |
|
13. ledna 2000 - Praha - Delta (spolu s 'Oswaldem Schneiderem') |
|
25. listopadu 1999 - Praha - Delta (spolu s 'Léčbou neklidem') |
|
16. září 1999 - Praha - Delta (spolu s Martinem Hejnákem) |
|
7. července 1999 - Olbramov u Stříbra (v hospodě) |
|
25. března 1999 - Praha - jazzclub v Železné |
|
21. února 1999 - Praha - jazzclub v Železné (spolu s divadlem 'Koňmo') |
|
13. února 1999 - Praha - Delta (spolu s 'Majerovými brzdovými tabulkami') |
|
21. prosince 1998 - Praha - U Rafa (spolu s 'Tatabojs' a 'Oswaldem Schneiderem') |
|
17. prosince 1998 - Praha - Roxy (akce 'Cihla', spolu se 'Zuby Nehty', 'Kale', 'Čechomorem', 'DG 307) |
|
26. listopadu 1998 - Praha - jazzclub v Železné |
|
24. června 1998 - Praha - Delta (spolu s 'Pink Freud') |
|
22. dubna 1998 - Praha - jazzclub v Železné (spolu s 'Oswaldem Schneiderem') |
|
1. dubna 1998 - Praha - Delta (spolu s 'Deep Sweden') |
|
27. března 1998 - Praha - U Rafa (natáčení TV '60') |
|
7. března 1998 - Praha - jazzclub v Železné |
|
3. prosince 1997 - Praha - U Rafa |
|
7. listopadu 1997 - Praha - Delta (spolu s 'Oswaldem Schneiderem') |
|
13. září 1997 - Chřibská (festival) |
|
17. dubna 1997 - Praha - Klamovka (spolu s 'Jarabáky' a 'Billy a Kidem') |
|
18. listopadu 1996 - Praha - 'U Panáků' |
|
12. října 1996 - Olbramov u Stříbra (v hospodě) |
|
10. února 1996 - Praha - Delta (spolu s 'Vltavou') |
|
4. ledna 1996 - Praha - 'U Panáků' |
|
14. prosince 1995 - Praha - psychiatrická léčebna na Karláku |
|
18. července 1995 - Olbramov u Stříbra (v rámci tábora (s Líbou)) |
|
12. dubna 1995 - Praha - kulturní dům Novodvorská |
|
5. března 1995 - Praha - Malostranská Beseda |
|
9. února 1995 - Praha - sál 'u Piškota' na Hanspaulce |
|
8. října 1994 - Olbramov u Stříbra (první koncert) |
|