novinky: 30.11.2023 Dneska vychází kniha HOVADA USMRTI STOKA, coz jsou svázaný naše cestopisy, z nějakejch našich tří pokusů dobýt svět. Vydalo jí nakladatelství Knižnice Kodiak a najdete jí u všech slušnejch knihkupců (polí5, sr) a nebo na koncertech otk, Lyssy nebo Nesbitt's Inequality. Uplně náhodou máme taky dneska koncert na Strahově, hrajem už v půl osmý. Taky jsme dotiskli nejběžnější rozměry těch novejch triček, co sem jsem furt nepřidal fotky a některý rozměry se stihly od léta vyprodat.

30.8.2023 Damn The Danube turné jsme přežili, všechno je to popsaný v blogu Tahlestokanaspohlti. Link v odkazech níž. Taky máme nový trička se Stromotnicí. K dostání na koncertech, nebo přes členy kapely, nebo to asi šoupnu i do obchodu Silver Rocket.

31.5.2021 Proroctví nelhalo, OTK pokračuje ve videosmršti. Každej měsíc jedno video, dokud Agent Covid neodtáhne. Nás nikdo ministerským orlojem neobalamutí. Pro květen nasazujeme píseň, kde je i banjo a modulární elektronika. Realita se kroutí, jak domeček z proutí. Květináč slzami hledej dole v linkách.

18.4.2021 Oficiální tisková zpráva k uvedení videoklipu. Hudební skupina OTK z maštale vydavatelství Silver Rocket po plánované půlroční přestávce loňského jara zjistila, že nemá kde hrát. Nakumulovaná energie se tak vizuálně začne zobrazovat ve formě hudebně vizuálních sonetů, známých dnes také jako videoklip. Každý měsíc jeden, dokud se situace neuklidní natolik, že bude možno opět veřejně vystupovat. Vizuální háv dostanou jak nejnovější skladby, tak i historické písně. Zhlédnout je můžete pomocí Silver Rocket přehrávače na stránce www.silver-rocket.org/video, který nebude před vaše video vkládat reklamy, neprodá vaše data korporacím, nespolupracuje na cenzuře, utlačování menšin ani politickém věznění a pronásledovaní opozice diktátorských režimů jako běžné služby, které jste zvyklí používat pro vaše videa. A začínáme pěkně pichlavě. V pondělí 19. 4. v 8 hodin večer můžete v premiéře zhlédnout dílo Petra Maria Ovce Kouta Vesmírná sílo k písni oblíbené mezi dětmi v církevních školkách, i dospělými. Na první pohled veselá preapokalyptická črta v sobě ukrývá hluboké poselství o naší sounáležitosti s přírodou a celým chaosným vesmírem beztak. Jedné noci v jednom lese, co s úplňkem nestane se? Vzpoura přírody Stop vykořisťování stromů Spásu přináší gang popletených chobotnic. A zase odnáší. Poslední z rytířů Svatýho grálu za zvuků flétny prchá do houští. To všechno sleduje ovce z úkrytu. Oživlé obrazy najdete na: www.silver-rocket.org/video/

21.11.2019 Sorry za tyhle ostudnou verzi stránky, stejně jste nejspíš všichni jen na instagramu a na fejsbuku, ani ten twitter už neni co bejval, ale po ztrátě dat novinek z let minulých a zásekem s apostrofem (neuvěřitelná zrada), se pokusíme sem doplnit i veci který tu teď nevidíte, třeba poslední dvě desky, novej design, funkční linky a tak. Nejsme mrtví, furt ňák hrajem, i když leden až březen asi bude koncertní pauza. Ahoj

18.5.2018 Vypadá to, že se konečně podařilo zprovoznit psaní novinek, bohužel až po té co proběhlo naše epochální evropský turné, i po té co jsme zahráli v televizi v Kultura+, i poté co jsme vydali desku Nesbitt's Inequality. Čekají nás báječný letní štace. dolejc v odkazech můžete najít linky na záznamy našich dobrodružství, taky máme nový OTK trička a 28.6. vás snad uvidíme na lodi ALTENBURG na výročním koncertu.

16.1.2012 Ahoj všichni. OOTK se s vypětím sil probouzí z ročního spánku, náš novej bubeník je Vítek Holub z kapely Kontroll, první koncerty se už rýsujou, nový písničky taky a brzo sem přihodim i nějaký konkrétní data. Dík že jste to vydrželi a můžete si aspoň poslechnout Tajnýho na souncloudu, viz link tady dolejc.

12.6.2011 Vyšla kompilace 20 after, kde máme předělávku písničky Tajný od Ještě jsme se nedohodli. Dál tam jsou třeba Bonus+Lineup, MIDI LIDI, Ventolin, Longital, Květy, DVA nebo Napszyklat, koupit to pude určitě v Rekomandu, nebo přes web SR.

18.1.2011 Čus, úterní koncert v Akropoli s Rudovousama je na delší dobu náš poslední, tak si ho nenechte ujít. díky. Ondřej

16.12.2010 Velká vánoční soutěž, poznejte naše písničky. 17.12. v klubu Kaštan se odehraje velkolepý koncert spojených kapel OTK a SRPR, pro tentokrát SORTPKR. Kdo v nastalém mumraji idntifikuje otk setlist a první nám ho pošle do mailu, vyhrává 2LP KOT.

3.9.2010 Tak dneska hrajem s našima rakouskejma kámošema Bulbul v bunkru na Parukářce. Bulbul sou fakt neuvěřitelná kapela, něco mezi Young Gods, Cop Shoot Cop a bandou klaunů, ohromnejch kuřat a transvestitů. Krom toho jsem do diskografie ukryl celou legendárni kazetu Acid ke stažení a jsou tam i další špeky. O.

20.5.2010 Tak jo, je to teda venku, OTK - KOT na 2LP a Sona a Kuva na barevnym LP, k tomu 7 koncertů za sebou a nějaký další drobný. Nemá cenu to rozkecávat, kdo přijde, nebude litovat. O.