novinky: 13.10.2018 Vyšly nám nějaký hezký recenze na desku, něco je v lincích tady dole. S našim nejoblíbenějším vícčechonežkanaďanem vyrážíme na takový malý kosmoravatour - Z Kaňku do Galaxie a pak přes celej Vesmír zpátky na Kaštan, všude jako OTK i Nesbitt's Inequality. Vezem s sebou nějaký desky, pokud sháníte něco míň obvyklýho, napište nám předem, ať to nacpem do kufru

28.6.2018 Vychází cd/lp Druhá šance, vydává ho Polí 5, kde už se dá i koupit. Je na něm spousta písniček, který jsme trochu zničili, nebo tkzv. pietně transformovali. Výroční koncert na lodi Altenburg dneska začíná v 8 kdy zabrnká Tim Remis, po něm se převalí B4 a nakonec to dorazíme my, nějakejma pisničkama, který jsme dlouho nehráli, i písničkama, který nehrajem dlouho. Pozor, do lodi neprší, nemáte se tudíž čeho bát.

18.5.2018 Vypadá to, že se konečně podařilo zprovoznit psaní novinek, bohužel až po té co proběhlo naše epochální evropský turné, i po té co jsme zahráli v televizi v Kultura+, i poté co jsme vydali desku Nesbitt's Inequality. Čekají nás báječný letní štace. dolejc v odkazech můžete najít linky na záznamy našich dobrodružství, taky máme nový OTK trička a 28.6. vás snad uvidíme na lodi ALTENBURG na výročním koncertu.

16.1.2012 Ahoj všichni. OOTK se s vypětím sil probouzí z ročního spánku, náš novej bubeník je Vítek Holub z kapely Kontroll, první koncerty se už rýsujou, nový písničky taky a brzo sem přihodim i nějaký konkrétní data. Dík že jste to vydrželi a můžete si aspoň poslechnout Tajnýho na souncloudu, viz link tady dolejc.

12.6.2011 Vyšla kompilace 20 after, kde máme předělávku písničky Tajný od Ještě jsme se nedohodli. Dál tam jsou třeba Bonus+Lineup, MIDI LIDI, Ventolin, Longital, Květy, DVA nebo Napszyklat, koupit to pude určitě v Rekomandu, nebo přes web SR.

18.1.2011 Čus, úterní koncert v Akropoli s Rudovousama je na delší dobu náš poslední, tak si ho nenechte ujít. díky. Ondřej

16.12.2010 Velká vánoční soutěž, poznejte naše písničky. 17.12. v klubu Kaštan se odehraje velkolepý koncert spojených kapel OTK a SRPR, pro tentokrát SORTPKR. Kdo v nastalém mumraji idntifikuje otk setlist a první nám ho pošle do mailu, vyhrává 2LP KOT.

3.9.2010 Tak dneska hrajem s našima rakouskejma kámošema Bulbul v bunkru na Parukářce. Bulbul sou fakt neuvěřitelná kapela, něco mezi Young Gods, Cop Shoot Cop a bandou klaunů, ohromnejch kuřat a transvestitů. Krom toho jsem do diskografie ukryl celou legendárni kazetu Acid ke stažení a jsou tam i další špeky. O.

20.5.2010 Tak jo, je to teda venku, OTK - KOT na 2LP a Sona a Kuva na barevnym LP, k tomu 7 koncertů za sebou a nějaký další drobný. Nemá cenu to rozkecávat, kdo přijde, nebude litovat. O.